Vývoj aplikací pro Android

a7a6a13a12a4a11a9Android aplikacea8a3a2


Android je rozšířený operační systém pro smartphony vyvíjený společností Google. Na českém trhu je Android nejrozšířenějším OS se svým více jak polovičním podílem na trhu (rok 2012). Android je jednoznačná jednička na českém trhu a čeká se, že svůj podíl snižovat nebude.

Hledáte-li dodavatele aplikace pro Android či iOS, kontaktujte nás s informacemi o Vašich představách. My se Vám ozveme s datem předpokládaného dokončení vývoje aplikace a částkou.

Vývoj aplikací pro Android je tedy logickým krokem, chcete-li vytvořit mobilní aplikace na zakázku a zasáhnout co nejširší publikum. Programování aplikací pro Android přitom není nic komplikovaného nebo náročného na čas. Dokážeme Vám zajistit vytvoření profesionální aplikace pro Android v krátkém čase a co možná nejlevněji.

Kontakt

Android aplikace vyvíjíme v jazyce JAVA a používáme vývojové prostředí Eclipse Aplikace je následně vložena na tržiště aplikací – Google Play. Android aplikaci je možné nabízet uživatelům zdarma či za peníze. Vývoj aplikací pro Android je srovnatelně nákladný, jako vývoj iPhone aplikací.

Tvorba Android aplikací obvykle vyžaduje těsnou spolupráci grafika s programátorem. Jednodušší aplikace zvládne i samotný Android vývojář. Díky tomu může být konečná cena aplikace nižší. My však doporučujeme využít jednoho z našich špičkových grafiků.ičkových grafiků.

Doporučujeme: Na osobním blogu člena našeho týmu naleznete seznam nejlepších aplikací na cestování.